لوگوی پادکست ویکی تولید

اپیزودهای رادیو ویکی تولید:

آخرین مقالات پادکست :

اپیزود هشتم رادیو ویکی تولید
اپیزود هفتم رادیو ویکی تولید
اپیزود ششم رادیو ویکی تولید
اپیزود پنجم رادیو ویکی تولید - ثرونمندترین افراد سال 2020
اپیزود چهارم رادیو ویکی تولید
اپیزود سوم رادیو ویکی تولید
بنر اپیزود دوم رادیو ویکی تولید
بنر اپیزود اول رادیو ویکی تولید

# پادکستهای دیگه هم دارین !؟

بله که داریم … ! 

پادکست ایجاد مراکز تولیدی در مورد راه اندازی یک کارگاه تولیدی با شما صحبت میکنه! کاملا تخصصی و حرفه ای که هر قسمت شامل یک مقاله ی کامل هم هست.

این پادکست تمام شده و همین الان میتونین با کلیک روی هشتگ زیر به تمام اپیزودها و مقالات دسترسی داشته باشین:

# پادکست ایجاد مراکز تولیدی از صفر تا صد

خیلی از کاربرهای ویکی تولید در طول روز سوالات خودشونو با ما در میون میزارن! راجع به تولید و کارآفرینی و ایده و …

پس تصمیم گرفتیم تا میلاد اسمعیلی به نمایندگی از ویکی تولید، بصورت هفتگی سه تا از سوالات مهم رو بصورت فایل صوتی جواب بده و اسمش هم گذاشتیم پادکست کسب و کار تعطیل نیست!

چون برنامه صمیمانه طوره فعلا فقط در دسترس اعضای وبسایت ویکی تولید قرار گرفته و شما هم میتونین با عضویت در پنل کاربری شنونده این پرسش و پاسخها باشین. (در پنل کاربری روی کسب و کار تعطیل نیست کلیک کنید)

# ورود به پنل کاریری برای اعضا و ثبت نام برای دوستانی که تمایل دارند به ویکی تولید ملحق بشن

رادیو ویکی تولید برای علاقمندان به موفقیت، رشد و کارآفرینی

از منبع درآمد خود اصلا راضی نبودید و تصمیم گرفتید در عرصه ی صنعت، تولید یا تجارت قدم بگذارید … اما دوستان و اقوام شما تجربه ی چندانی نداشتند و مشاوران کسب و کار هم حساب چندانی روی شما باز نکردند و حق دارید اگر مسیر صحیح را ندانسته یا برای شروع کردن اعتماد به نفس کافی ندارید.

اطرافیان شما و حرف هایی که میشنوید تاثیر زیادی در موفقیت یا عدم موفقیت شما خواهند داشت. همچون یادگیری زیان انگلیسی، برای رشد در حوزه ی کسب و کار نیز لازم است در فضایی مناسب قرار بگیرید و نوید این را میدهیم که رادیو ویکی تولید شما را به این فضا دعوت خواهد کرد؛ لذا بعنوان یک دوست یا مشاور، بصورت هفتگی و منظم و متاسفانه نه چندان طولانی و کافی با شما در خصوص موفقیت و کارآفرینی صحبت خواهیم کرد! (به هر حال کاچی به از هیچی …)

ممکن است کارآفرینی موفق باشید، یک صنعتگر، تولیدکننده، تاجر و … برایتان بهترین ها را آرزو میکنیم و امیدواریم در حوزه ی فعالیت خود بهترین باشید.

با توجه به تجربیات بینظیر شما ممکن است رادیو ویکی تولید در توسعه و رشد کسب و کار شما هیچگونه تاثیری نداشته باشد، با این وجود حرفهای ما برگرفته از سخنان و تجربیات شما خواهد بود، پس برای انتقال تجربیات ارزشمندتان از شما دعوت به عمل میاوریم.

و نهایتا گروهی علاقمندند از دنیای کم حاشیه و پرسکون کارمندی به جهان پراسترس و هیجان انگیز کارآفرینی قدم بگذارند، با اندکی ترس از فقر یا بی اعتبار شدن و حجم زیادی از تردید و دودلی … شما زمان بیشتری نیاز دارید و توصیه میکنیم شنونده رادیو ویکی تولید باشید و نهایتا بهترین تصمیم را اتخاذ کنید، بدین ترتیب شاید روزی برای بیشتر خوابیدن نیازی به هماهنگی با مدیرتان نداشته باشید.

فارغ از رادیو ! ویکی تولید چیست ؟

ویکی تولید وبسایتی در حوزه ی کارآفرینی و تولید است که در تکمیل محتویات متنی بخش زیادی از محتویات را در قالب فایل های صوتی ارائه میدهد؛ به همین خاطر مخاطبان از پیش با پادکست های تخصصی و آموزشی ما آشنایی دارند.

هدف اصلی آن است که تمامی محتویات منتشر شده علاوه بر جامعیت با زبانی کاملا ساده در اختیار مخاطبان قرار گیرد و طبقه بندی آنها بگونه ای تنظیم شود که در حوزه های مختلف پاسخگوی نیازهای مختلف کاربران باشد.

قاعدتا هر فعالیتی شامل انگیزه های مالی نیز میشود و ویکی تولید از این قاعده مستثنی نیست. ارتباط اولیه بسیاری از مشتریان بواسطه ی مقالات و محتویات ارائه شده در وبسایت بوده و افزایش رتبه ی گوگل تاثیر چشمگیری در افزایش مراجعاتمان دارد، با این حال حقیقتا رادیو ویکی تولید (نه وبسایت ویکی تولید) بدون در نظر گرفتن منافع مالی و با هدف هم افزایی بوجود آمده است.

در رادیو ویکی تولید شنونده ی چه محتویاتی خواهید بود ؟

پادکست های ویکی تولید در حوزه های تخصصی فعالیت خود را ادامه داده و در اختیار مخاطبان قرار میگیرند، در این میان رادیو ویکی تولید برای ایجاد زیرساخت مناسب فکری و پاسخگویی به نیازهای عمومی صنعتگران و علاقمندان به ورود در عرصه ی کارآفرینی طرح ریزی شده است.

هر قسمت از رادیو ویکی تولید با ساختار و موضوعی متفاوت ارائه می شود و در آن یکی از شاخصه های موفقیت، حوزه های تولید، چالش های کسب و کار یا سایر موضوعات مرتبط مورد بررسی قرار خواهد گرفت، همچنین از اپیزود دوم بخشی از سوالات کاربران بصورت شفاهی پاسخ داده میشود.

بصورت کلی این پادکست در تکمیل برنامه های تخصصی ویکی تولید عرضه شده و رویکرد آموزشی یا تخصصی ندارد بلکه هدف اصلی گفت و گویی صمیمانه و مشترک با  مخاطبان و علاقمندان عرصه های رشد، موفقیت و کارآفرینی است.

چگونه ما را بشنوید  ؟

اصلی ترین منبع دریافت تمامی پادکست های ما درگاه اینترنتی ویکی تولید با آدرس زیر است :

Https://Wikitolid.ir

برای شنیدن یا دانلود برنامه “رادیو ویکی تولید” میتوانید بصورت مستقیم از لینک زیر استفاده کنید :

Https://Wikitolid.ir/radio

علاوه بر وبسابت، پادکست های ویکی تولید با چند روز تاخیر در پلتفورم های آیتیونز، شنوتو، ناملیک و سایر اپلیکیشن های پادکست گیر قابل دریافت هستند.

هر اپیزود فقط یک فایل صوتی نیست !

در هر قسمت از رادیو ویکی تولید مباحث مختلفی بررسی میشوند که با توجه به محدودیت زمانی و اختلاف در سطح علمی و تجربی مخاطبان امکان پرداختن طولانی مدت به آنها وجود ندارد، با این حال جای نگرانی نیست. برای مطالب بیان شده در هر اپیزود مقالاتی منتشر میشوند که تکمیل کننده ی آن هستند و  بصورت تخصصی  محتویات ارائه شده را مورد بررسی قرار میدهند؛ لیست این مقالات  در صفحه ی اختصاصی هر اپیزود قابل مشاهده است.