برگه‌ی راهنمای هر مجموعه، فهرستی است که عناوین درس‌ها، ترتیب مطالعه‌ی درس‌ها و توضیحات مختصری در موردشان ارائه می‌دهد. وقتی به مقالات یک دوره مراجعه می‌کنید، همیشه در آخر مقاله فهرستی از دروس دیگر وجود دارد که نسخه‌ی فشرده و ساده‌تر برگه‌ی راهنماست؛ در همین فهرست می‌توانید میان درس‌های مختلف جابه‌جا شوید یا با کلیک روی عنوان دوره به برگه‌ی راهنما مراجعه کنید.

امتیاز هر کاربر، میزان تعامل او با ویکی‌تولید را نشان می‌دهد و با کمک آن می‌توانیم میزان وفاداری و علاقه‌ی هر کاربر به وبسایت را ارزیابی کنیم. این امتیازبه صورت کلّی  تأثیری به حال عموم کاربران ندارد، اما در مورد اعضای وفادار ویکی‌تولید، امتیازات می‌توانند در موارد زیر مبنای اولویت‌بندی قرار بگیرند:

۱- دعوت برای حضور در مناسبت‌های رسمی مثل سمینارها، نمایشگاه‌ها و امثالهم

۲- مشاوره‌های حضوری و تلفنی رایگان (که البته به واسطه‌ی روابط دوستانه‌مان با کاربران ممتاز هستند، نه به عنوان مشاور و مراجعه‌کننده)

۳- اعطای اجازه‌ی انتشار مطالب در ویکی‌تولید

۴- دسترسی به بانک‌های اطلاعاتی اختصاصی ویکی‌تولید، مثل کتابخانه‌ی آنلاین

تمام کاربران می‌توانند برای حلّ مشکلات فنی خود از بخش پشتیبانی استفاده کنند. برای دسترسی به برگه‌ی پشتیبانی، از منوی اصلی وارد حساب کاربری شوید و روی پشتیبانی کلیک کنید. بخش پشتیبانی حالت اورژانسی دارد و در تمام روزهای هفته به مشکلات شما رسیدگی می‌کند.

برای تغییر رمز عبورتان از منوی اصلی روی حساب کاربری کلیک کنید و به برگه‌ی تنظیمات وارد شوید.

اگر نام کاربری یا پست الکترونیکی خود را به‌خاطر دارید، در صفحه‌ی ورود روی دکمه‌ی بازیابی رمز عبور کلیک کنید تا رمز جدیدی به شما اختصاص داده شود.

اگر نام کاربری و پست‌الکترونیکی خود را فراموش کرده‌اید، موضوع را از طریق فرم پشتیبانی با ما در میان بگذارید تا مشکل را برطرف کنیم.