شنونده اپیزود اول رادیو ویکی تولید با موضوع “خلاقیت با نیم نگاهی به اپل” باشید.

بنر اپیزود اول رادیو ویکی تولید

عموم مردم خود را خلاق میدانند و این در حالیست که  تنها ۵ درصد از جمعیت کره ی زمین خلاقیت چشمگیری دارند، آنها خواسته یا ناخواسته با ابتکار عمل در کارآفرینی، هنر و سبک زندگی سایر افراد را به تقلید واداشته اند.

تعداد کثیری از افراد تحت تاثیر نوآوری هایی هستند که بواسطه ی این افراد شکل گرفته و نتایج موفقی داشته اند. انتخاب لباس مناسب، شغل، آثار هنری، سبک زندگی و حتی کلمات و عبارات مورد استفاده در سطح جامعه نمونه ای از این موارد محسوب میشوند.

در اپیزود اول رادیو ویکی تولید به موضوع خلاقیت پرداخته و نیم نگاهی به کمپانی اپل داریم که از نظر عموم مردم و بسیاری از کارشناسان خلاقترین برند سال های اخیر بوده است.

پی نوشت

میلاد اسمعیلی هستم، مشاور کارآفرینی در حوزه ی تولید و گوینده ی رادیو ویکی تولید که پنجمین تجربه ی من در دنیای پادکست محسوب میشه .. البته گویندگی خودش هنر و تخصصیه که من ندارم و اینکه جسازت میکنم صرفا بخاطر هدفیه که راجع بهش توضیح میدم.

من به کارآفرینی علاقمندم! رشته ی تخصصیم هم ساخت و تولیده … بعضی تجربیات بوده که هزینه کردم و بدست آوردم، بعضی هاشو از شما یاد گرفتم و خیلی هاشم بلد نیستم و باید یاد بگیرم!

میدونم که خیلی های دیگه هم مثل من به کارآفرینی و تولید علاقه دارند، اونا هم هدفاشون شبیه منه، آرزوهای مشترک داریم و چه بهتر که با هم این مسیرو طی کنیم! اما خب باید به یه روشی همدیگه رو شناسایی میکردیم و بخاطر همینم این برنامه ها ساخته میشه تا آدامایی شبیه خودمونو پیدا کنیم.

خب تو یکسال اخیر به این هدف نزدیکتر شدیم … دوستان خوبی در پادکست صفر تا صد مراکز تولیدی پیدا کردیم و تجربه ی بزرگ من این بود که برنامه های تخصصی با وجود شنونده های کمتر، به روابط دوستانه و وفادارانه ی بیشتری منتهی میشه! از طرفی بسیار حس خوبی بود که در قسمتهای اول با وجود کیفیت پایین صدا، بازخوردهای خوبی میگرفتیم و رفته رفته فراتر از چیزی که توقع داشتیم اتفاق افتاد و مجبور شدیم برای ارتباط مناسب با شنونده ها سیستم پرسش و پاسخ راه اندازه کنیم.

حالا این اپیزود اول رادیو ویکی تولیده! دیگه بحث تخصصی و مشاوره و آمورش هم نیست .. اینا رو پشت سر گذاشتیم و این تلاش جدیدمونه برای پیدا کردن همراهان جدید در این مسیر سخت اما زیبا …

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *