مجموعه پادکست ها

پادکست های ویکی تولید

بخشی از محتویات ویکی تولیدبرای ایجاد ارتباط قوی تر با کاربران و تسهیل دسترسی در قالب پادکست تهیه و منتشر میشوند که علاوه بر وبسایت از طریق آیتیونز و اپلیکیشن های پادکست گیر همچون Castbox ، Spotify و … قابل شنیدن یا دانلود هستند.

تمامی پادکست های تولید شده در ویکی تولید علاوه بر محتوای صوتی شامل مستندات و محتویات متنی نیز هستند که بصورت طبقه بندی شده برای هر اپیزود در اختیار مخاطبان قرار میگیرد. برای دسترسی به محتویات تکمیلی لازم است برنامه مورد نظر خود را از طریق وبسایت Wikitolid.ir (همین وبسایت) پیگیری نمایید.

پادکست "رادیو ویکی تولید" برای علاقمندان به کارآفرینی و موفقیت

رادیو ویکی تولید در هر اپیزود به بررسی یکی از مسائل یا پارامترهای مهم در کارآفرینی میپردازد. محتویات این پادکست برگرفته از مقالات معتبر در حوزه کسب و کار است و به نحوی انتخاب میشود که با کسب و کارهای و نیازهای موجود در کشورمان متناسب باشد.

هدف اصلی این پادکست استفاده از ترکیب صحیح محتویات انگیزشی، تخصصی و تجربی برای ایجاد فضایی مثبت جهت هم افزایی و توسعه ی هر چه بیشتر است.

در خصوص موضوع هر اپیزود و مباحث مطرح شده مقالات تکمیلی دیگری نیز به فایل صوتی ضمیمه میشوند که از صفحه ی اختصاصی رادیو ویکی تولید در اختیار علاقمندان قرار میگیرد.

در شرایط فعلی بسیاری از افراد جامعه،بخصوص جوانان،  علاقمندند در حوزه ی تولید وارد شده و بصورت مستقل اقدام به کسب درآمد نمایند. در اولین تجربیات کسب و کارهای تولیدی عموم افراد متحمل شکست میشوند و این اتفاق بیانگر عنصر تجربه در این حوزه است.

در این پادکست بخش زیادی از تجربیات و دانش تولید بصورت طبقه بندی شده ارائه میشود و به شما در راه اندازی یک کارگاه یا کارخانه ی موفق یاری میکند.

برای تسریع فرآیند یادگیری و مرور مطالب، بخش زیادی از محتویات هر اپیزود در قالب نوشتار ضمیمه شده که مطالعه ی آن خالی از لطف نیست.