# یک پیشنهاد قبل از خرید

اگر می‌خواهید از چند دوره‌ی مختلف استفاده کنید یا زمان بیشتری به یک دوره دسترسی داشته باشید، بهتر است به جای خرید جداگانه‌ی دوره‌ها از اشتراک نامحدود سه ماهه استفاده کنید.

# خرید اشتراک دوره‌ی تصمیم‌گیری برای تولید

دوره آموزشی تصمیم گیری برای ورود به کار تولید

برای خرید اشتراک یک ماهه برای دسترسی کامل به دوره‌ی تصمیم برای ورود به تولید، مراحل زیر را طی کنید تا دسترسی شما فعال شود. بدیهی است که با خرید این اشتراک، فقط به همین دوره دسترسی خواهید داشت و برای سایر مطالب پریمیوم سایت (مثلاً دوره‌ی ایده) باید اشتراک جداگانه تهیه کنید.

اگر قبلاً عضو شده‌اید، نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارید و مستقیماً به قدم دوم مراجعه کنید.

اگر هنوز در سایت عضو نشده‌اید (نام کاربری و رمز عبور ندارید) فرم زیر را پر کنید تا حساب کاربری شما فعال شود. توجه داشته باشید که پیام‌های ضروری به ایمیل شما ارسال می‌شود، پس آن را با دقت وارد کنید.

پس از فشردن دکمه‌ی ارسال، صفحه مجدداً بارگذاری می‌شود و به قدم دوم هدایت خواهید شد. (به‌صورت اتوماتیک وارد سیستم نمی‌شوید تا اطمینان داشته باشیم که نام کاربری و رمز عبورتان را می‌دانید)


  • نام خود را ترجیحاً با حروف فارسی بنویسید
  • نام خانوادگی اجباری نیست، اما به شناسایی شما از سایر کاربران با اسامی مشابه کمک می‌کند.

This content is for registered users only. Please login.

نام کاربری (=ایمیل) و رمز عبور خود را وارد کنید تا وارد سیستم شوید.

This content is for registered users only. Please login.

همیشه قبل از خرید دوره‌های ویکی‌تولید، ابتدا از برگه‌ی راهنمای دوره، فهرست دروس را مرور کنید تا مطمئن شوید برای شما مناسب است.

اگر هنوز ابهام دارید و در مورد ماهیّت کلی دوره‌ها مطمئن نیستید، احتمالاً در راهنمای ویکی‌تولید به جواب بخشی از سوالاتتان می‌رسید، مثلاً باید اطلاع داشته باشید که دوره‌ها به‌صورت آنلاین هستند و مدت زمان استفاده از آن‌ها محدود است.

ضمناً در پایین تمام صفحات ویکی‌تولید، شرایط و مقررات استفاده از سایت قرار گرفته است که مرور آن برای آشنایی با شرایط استفاده از دوره‌ها ضرورت دارد.

نهایتاً اگر سوال یا ابهامی داشتید، قبل از خرید آن را از طریق بخش پشتیبانی با ما در میان بگذارید.

. . .


شما هنوز وارد سیستم نشده‌اید، لطفاً به قدم‌های اول و دوم مراجعه کنید.


This content is for registered users only. Please login.