دوره آموزشی آنلاین را در ویکی تولید تجربه کنید …

متاسفانه امروزه هزینه یک دوره آموزشی مناسب و مفید بیش از هر زمان دیگری افزایش یافته و با توجه به ضرورت آن در رشد و توسعه ی فردی یا تخصصی تصمیم گرفته ایم بخشی از دوره های آموزشی خود را بصورت رایگان و با سرفصلهای کامل در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

برای بهره مندی بیشتر علاقمندان، سیستمهای پرسش و پاسخ و ارسال تیکت برای تمامی کاربران گشوده شده و قابل استفاده است، لذا در حین استفاده از دوره ای آموزشی میتوانید سوالات خود را با کارشناسان ویکی تولید در میان گذاشته و در اسرع وقت پاسخ مناسب را دریافت نمایید.

آیا شما هم به کارآفرینی علاقمندید؟ آیا رویایی دارید که عاشقانه برایش تلاش میکنید و میجنگید؟ بی شک شما هم در مسیر موفقیت قرار گرفته اید با این حال پیمودن این مسیر علاوه بر انگیزه و همت و تلاش نیازمند دانش و تجربه نیز هست که با پرداخت هزینه های مادی و گذر زمان در اختیار شما قرار میگیرد.

دوره ی آموزشی “کارآفرینی در حوزه ی تولید” تلاش میکند تا بخشی از این تجربیات را بصورت رایگان در اختیارتان قرار دهد تا بهای خاک خوری شما را کاهش داده و سرعت دستیابی به اهدافتان را کاهش دهد.

قطعا کارآفرینی در هر حوزه ای نیازمند دانش و تجربیات مختص به خود است و هیج آموزشی نمیتواند شما را با تمامی ضروریات آن آشنا نماید، با این حال تلاش کرده ایم که از هیچ سرفصلی چشمپوشی نکرده و هر آنچه در جلسات مشاوره ی حضوری بیان میکنیم با ساده ترین ربان ممکن ارائه نماییم.

این دوره بصورت تخصصی برای حوزه ی تولید طراحی شده با این حال اکثر مباحث آن برای تمامی انواع کسب و کار قابل استفاده است.

راهنمای ایجاد مراکز تولیدی از صفر تا صد

در گذشته کشیدن نقشه های صنعتی، ایده پردازی و فهماندن آن به سایرین کاملا دشوار بوده ولی امروزه به لطف نرم افزارهای CAD، دقیقتر، سریعتر و  آسانتر از همیشه است.

این نرم افزارها با وجود تنوع بالا از اصول مدلسازی و  فرمتهای استاندارد مشترکی استفاده میکنند که توسط تمامی آنها قابل تشخیص است، لذا بعنوان یک قاعده ی عمومی هر طراح صنعتی با تسلط به یک نرم افزار CAD میتواند طرح ها و ایده هایش را بررسی کرده و با سایرین به اشتراک بگذارد.

نرم افزارهای کتیا و سالیدورک رواج زیادی در میان مهندسان کشورمان دارند و اکثر شرکتها و دفاتر مهندسی از آنها برای طراحی و ساخت محصولاتشان استفاده میکنند، لذا بهتر است در شروع یادگیری یکی از این دو نرم افزار را انتخاب کنید.

معمولا طراحی قطعات و مدلسازی در فازهای مختلفی قابل انجام است که عمومی ترین آن در نرم افزار CATIA توسط محیطی بنام Part Design انجام میشود و طراحی بسیاری از قطعات را امکان پذیر میسازد، همچنین فازهای دیگر طراحی میتوانند در محیطهای ورقکاری، طراحی سازه، طراحی مواد کامپوزیتی، طراحی سطوح و …  انجام پذیرند.

ویژگی دوره ی آموزشی کتیا (محیط Part Design) ارائه شده در وبسایت ویکی تولید آن است که بدون پرداختن به توضیحات اضافه شما را به ساده ترین روش ممکن برای مدلسازی و طراحی قطعات آماده میکند.

استفاده از این دوره کاملا رایگان است و پیشنهاد میکنیم علاوه بر مشاهده ی ویدئو، حتما توضیحات متنی را نیز مطالعه فرمایید.

بنر دوره آموزشی کتیا محیط Part Design