حیات ویکی تولید وابسته به شما عزیزانیست که با حمایت بی دریغ خود مشوق و محرک ما بوده اید و تلاش داریم ارتباطی دوستانه و به دور از سیاستهای مالی داشته باشیم، به همین خاطر ابزارهای ارتباطی مختلفی در نظر گرفته شده که بنا به نیاز خود میتوانید یکی از آنها را انتخاب نمایید.

برای پرسش سوالات خود در حوزه های کارآفرینی، کسب و کار، فرآیندهای تولید، امکان سنجی و … میتوانید با صرف چند دقیقه در پنل کاربری عضو شده و تیکت ارسال فرمایید، کارشناسان مربوطه در کمتر از چند ساعت پاسخگوی شما خواهند بود.

بخاطر بسپارید که تمام همفکری و مشاوره ای که در ویکی تولید انجام میشود رایگان است تا شاید سهمی هر چند کوچک در رشد و تعالی شما و کسب و کارتان داشته باشیم.

برای  انتقادات و پیشنهادات، اطلاع از زمینه های همکاری، ارتباط با مدیریت و  … میتوانید از پست الکترونیکی زیر استفاده کنید:

پست الکترونیکی: Info@wikitolid.ir

برای تماس تلفنی با مدیریت وبسایت از شماره تماس زیر استفاده کنید و بخاطر داشته باشید که امکان فروش یا مشاوره تلفنی وجود ندارد.

ارتباط با مدیریت: ۰۲۱۸۸۶۸۹۶۶۵

پیامهای این بخش مستقیما به صندوق مدیریت وبسایت (میلاد اسمعیلی) ارسال میشود و نیازی به عضویت در پنل کاربری ندارد، منتظر سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

به ما ایمیل بفرستید

5 + 2 = ?