در ویکی‌تولید بدون عضویت می‌توانید به تمامی نوشته‌ها و درس‌ها دسترسی باشید. اما با عضویت، امکانات بیشتری در اختیارتان قرار می‌گیرد که شامل‌ موارد زیر هستند.

۱. بعد از عضویت، دکمه‌ی بوکمارک برای تمام مطالب سایت فعال می‌شود. با بوکمارک کردن یک مطلب، لینک آن به منو (حساب کاربری) اضافه می‌شود و می‌توانید سریع‌تر به آن دسترسی داشته باشید. بنابراین، اگر فرصت مطالعه‌ی کامل یک مطلب را ندارید، یا لازم است بارها به یک مطلب مراجعه کنید (مثل درس‌های کاربردی طرح‌ریزی)، آن را بوکمارک کنید تا در وقت‌تان صرفه‌جویی شود.

۲. اتفاق معمول در مورد کاربران مهمان این است که کامنت خود را ثبت می‌کنند، اما بعدا یادشان می‌رود که در کدام درس‌ها مشارکت کرده‌اند یا سوال‌شان چه بوده است. بعد از عضویت، می‌توانید از منوی حساب کاربری به کامنت‌هایی که قبلا ارسال کرده‌اید، دسترسی داشته باشید. با کلیک روی هر کامنت، مستقیما به مطلب مربوطه ارجاع داده می‌شوید و بازخوردهای دیگران را مشاهده می‌کنید.

۳. بعد از عضویت می‌توانید از منوی حساب کاربری، به تمام جزئیات فعالیت‌هایتان دسترسی داشته باشید. این گزارش، چند مزیت مهم دارد. اولا اگر مطلبی را خوانده باشید و منبع آن را فراموش کرده باشید، تاریخچه‌ی مطالعات‌تان قبلا ثبت شده است. دوما می‌توانید میزان فعالیت‌ها و مطالعات‌تان را ارزیابی کنید. سوما در مراجعات بعدی، می‌دانید که قبلا چه مطالبی را خوانده‌اید و ادامه‌ی مطالعه را از سر می‌گیرید. (البته طبیعتا فقط زمانی فعالیت‌هایتان ثبت می‌شود که در سایت لاگین باشید)

۴. با عضویت در ازای فعالیت‌هایتان (مثل مطالعه‌ی درس‌ها و مشارکت در تمرین‌ها) امتیاز می‌گیرید. اگر به سطح ششم برسید، عضو کتابخانه‌ی الکترونیکی ویکی‌تولید (مشتمل بر صدها کتاب در حوزه‌ی کارآفرینی و تولید) می‌شوید و بعد از رسیدن به سطح هفت، می‌توانید از خدمات مشاوره‌ی رایگان تلفنی استفاده کنید. این موارد جنبه‌ی تشویقی ندارند، بلکه سیاست ویکی‌تولید، حمایت از اعضای فعالی است که برای موفقیت بیشترشان تلاش می‌کنند.

برای عضویت در ویکی‌تولید و استفاده از مزایای بالا، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید: