شما به عنوان مهمان در ویکی‌تولید حضور دارید، برای خرید اشتراک، گزینه‌‌ی مورد نظرتان را انتخاب کنید:


 اگر تا به حال عضو سایت نبوده‌اید، برای عضویت کلیک کنید.

 اگر قبلاً عضو شده‌اید، برای ورود به سایت کلیک کنید.

عضویت در سایت


  • نام خود را ترجیحاً با حروف فارسی بنویسید
  • نام خانوادگی اجباری نیست، اما به شناسایی شما از سایر کاربران با اسامی مشابه کمک می‌کند.

ورود به سایتThis content is for registered users only. Please login.

توضیحات و مقررات حق اشتراک ویکی‌تولید

مبلغ خرید اشتراک یک ماهه برابر با ۱۰۰۰۰۰ تومان (صد هزار تومان) است.

اشتراک نامحدود یعنی با در اختیار داشتن آن می‌توانید در مدت زمان تعیین شده به تمامی محتویات ویکی‌تولید دسترسی داشته باشید و از تمامی امکانات آن بهره‌مند شوید.

خیر، در گذشته امکان خرید جداگانه‌ی لایسنس دوره‌های ویکی‌تولید امکان‌پذیر بود اما تصمیم گرفتیم که برای مدیریت ساده‌تر حساب‌های کاربری از یک حق اشتراک نامحدود و عمومی استفاده کنیم.

البته لازم به ذکر است که برای قیمت‌گذاری حق اشتراک فرض کردیم که هر کاربر در طول ماه فقط یک الی دو مجموعه‌ی ویکی‌تولید را مطالعه کند (با این‌که محدودیتی در این خصوص نداریم) و اگر قرار به ارائه‌ی حق اشتراک جداگانه برای دوره‌های مختلف بود، احتمالاً قیمت هیچ‌کدامشان از مبلغی که در حال حاضر برای حق اشتراک نامحدود تعیین کردیم، کمتر نبود.

تا زمانی که اشتراک شما فعال باشد، هیچگونه محدودیتی برای استفاده از مطالب قدیمی و جدید ویکی‌تولید نخواهید داشت، البته از آن‌جایی که تمرکز ویکی‌تولید روی کیفیت مطالب است (نه کمیت) معمولاً در طول ماه فقط چند مقاله یا درس جدید به سایت اضافه می‌شود و به همین علت خواهشمندیم که حق اشتراک را با تکیه بر مطالب موجود تهیه کنید تا ما هم فرصت کافی برای تدوین مطالب دقیق‌تر و کامل‌تر داشته باشیم.

در ویکی‌تولید برای ارائه‌ی مطالب از سرفصل‌های مشخصی استفاده می‌کنیم و مطالب آن‌ها به تدریج منتشر می‌شود، به همین علت همواره تعدادی مجموعه‌ وجود دارد که مطالب آن‌ها تکمیل نشده است و اصولاً آن‌ها را مبنای قیمت‌گذاری قرار نمی‌دهیم؛ برای مشاهده‌ی فهرست دوره‌های تکمیل شده کلیک کنید: محصولات ویکی‌تولید

مجدداً یادآوری می‌کنیم که اشتراک نامحدود صرفاً برای دوره‌های تکمیل شده نیست و با تهیه‌ی آن به تمامی مطالب (اعم از کامل یا در حال تکمیل) دسترسی خواهید داشت.

طبیعتاً پاسخ این سؤال منفی است و مطابق با رویه‌ی تمام رسانه‌های پریمیوم پس از پایان زمان اشتراک امکان دسترسی به مطالب و امکانات غیررایگان را نخواهید داشت.

تمامی کاربران ویکی‌تولید علی‌الخصوص مشترکین می‌توانند مشکلات فنی خود را از طریق بخش پشتیبانی با ما در میان بگذارند و در تمامی روزها و ساعت‌های هفته پاسخگوی آن‌ها خواهیم بود.