مبلغ خرید اشتراک یک ماهه برابر با ۱۰۰۰۰۰ تومان (صد هزار تومان) است.

اشتراک نامحدود یعنی با در اختیار داشتن آن می‌توانید در مدت زمان تعیین شده به تمامی محتویات ویکی‌تولید دسترسی داشته باشید و از تمامی امکانات آن بهره‌مند شوید.

خیر، در گذشته امکان خرید جداگانه‌ی لایسنس دوره‌های ویکی‌تولید امکان‌پذیر بود اما تصمیم گرفتیم که برای مدیریت ساده‌تر حساب‌های کاربری از یک حق اشتراک نامحدود و عمومی استفاده کنیم.

البته لازم به ذکر است که برای قیمت‌گذاری حق اشتراک فرض کردیم که هر کاربر در طول ماه فقط یک الی دو مجموعه‌ی ویکی‌تولید را مطالعه کند (با این‌که محدودیتی در این خصوص نداریم) و اگر قرار به ارائه‌ی حق اشتراک جداگانه برای دوره‌های مختلف بود، احتمالاً قیمت هیچ‌کدامشان از مبلغی که در حال حاضر برای حق اشتراک نامحدود تعیین کردیم، کمتر نبود.

تا زمانی که اشتراک شما فعال باشد، هیچگونه محدودیتی برای استفاده از مطالب قدیمی و جدید ویکی‌تولید نخواهید داشت، البته از آن‌جایی که تمرکز ویکی‌تولید روی کیفیت مطالب است (نه کمیت) معمولاً در طول ماه فقط چند مقاله یا درس جدید به سایت اضافه می‌شود و به همین علت خواهشمندیم که حق اشتراک را با تکیه بر مطالب موجود تهیه کنید تا ما هم فرصت کافی برای تدوین مطالب دقیق‌تر و کامل‌تر داشته باشیم.

در ویکی‌تولید برای ارائه‌ی مطالب از سرفصل‌های مشخصی استفاده می‌کنیم و مطالب آن‌ها به تدریج منتشر می‌شود، به همین علت همواره تعدادی مجموعه‌ وجود دارد که مطالب آن‌ها تکمیل نشده است و اصولاً آن‌ها را مبنای قیمت‌گذاری قرار نمی‌دهیم؛ برای مشاهده‌ی فهرست دوره‌های تکمیل شده کلیک کنید: محصولات ویکی‌تولید

مجدداً یادآوری می‌کنیم که اشتراک نامحدود صرفاً برای دوره‌های تکمیل شده نیست و با تهیه‌ی آن به تمامی مطالب (اعم از کامل یا در حال تکمیل) دسترسی خواهید داشت.

طبیعتاً پاسخ این سؤال منفی است و مطابق با رویه‌ی تمام رسانه‌های پریمیوم پس از پایان زمان اشتراک امکان دسترسی به مطالب و امکانات غیررایگان را نخواهید داشت.

تمامی کاربران ویکی‌تولید علی‌الخصوص مشترکین می‌توانند مشکلات فنی خود را از طریق بخش پشتیبانی با ما در میان بگذارند و در تمامی روزها و ساعت‌های هفته پاسخگوی آن‌ها خواهیم بود.

برای خرید اشتراک نامحدود یک ماهه مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید، این کار معمولاً به کمتر از دو دقیقه زمان نیاز دارد.

اگر قبلاً عضو شده‌اید، نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارید و مستقیماً به قدم دوم مراجعه کنید.

اگر هنوز در سایت عضو نشده‌اید (نام کاربری و رمز عبور ندارید) فرم زیر را پر کنید تا حساب کاربری شما فعال شود. توجه داشته باشید که پیام‌های ضروری به ایمیل شما ارسال می‌شود، پس آن را با دقت وارد کنید.

پس از فشردن دکمه‌ی ارسال، صفحه مجدداً بارگذاری می‌شود و به قدم دوم هدایت خواهید شد. (به‌صورت اتوماتیک وارد سیستم نمی‌شوید تا اطمینان داشته باشیم که نام کاربری و رمز عبورتان را می‌دانید)


  • نام خود را ترجیحاً با حروف فارسی بنویسید
  • نام خانوادگی اجباری نیست، اما به شناسایی شما از سایر کاربران با اسامی مشابه کمک می‌کند.

This content is for registered users only. Please login.

نام کاربری (=ایمیل) و رمز عبور خود را وارد کنید تا وارد سیستم شوید.

This content is for registered users only. Please login.

. . .


شما هنوز وارد سیستم نشده‌اید، لطفاً به قدم‌های اول و دوم مراجعه کنید.


This content is for registered users only. Please login.