با سلام، پاسخ سؤال شما ارتباطی با این درس نداره؛ برای بحث مساحت، مطالب طرح‌ریزی رو مطالعه بفرمایید. برای کارتون هم از تهیه‌ی طرح توجیهی شروع کنید. موفق باشید.

سلام، اگر منظور شما ساخت جواهراته به اتحادیه‌ی مربوطه مراجعه کنید و نیازی به ملک صنعتی و امثالهم نخواهید داشت اما اگر منظورتون ذوب‌ریزی طلاست، بسته به ظرفیت تولیدتون باید مطابق مطالب همین راهنما عمل کنید.

سلام، خوشحالیم که براتون مفید بوده. سؤال شما بسیار کلی مطرح شده و می‌تونیم به اون از جنبه‌های مختلفی مثل طراحی محصول (نوع بسته‌بندی و فرایند ساخت و ویژگی‌های محصول)، طرح‌ریزی کارگاه (نوع ماشین‌آلات و فضای مورد نیاز و چیدمان) و موضوعات حقوقی (مثل مجوز و ثبت طرح صنعتی)...

خوشحالیم که از کیفیت این محتوا رضایت داشتید.

سلام به صنعت‌ومعدن مراجعه کنید اونجا کارشناس دخانیات حضور داره و راهنماییتون می‌کنه؛ اما به صورت کلی مجوز تولید مواد دخانی به سختی و خیلی محدود صادر میشه، فکر تولید بدون مجوز هم نباشین چون تو این موضوع خاص به منزله‌ی قاچاقه.

لطفاً شکیبا باشید...

امتیازات کاربر

امتیازات کاربر 415 امتیاز / امتیازها
سطح ۱۰

مدال های کاربر

تمام مطالب به‌صورت انحصاری برای ویکی‌تولید تألیف شده‌اند و هرگونه استفاده‌ی تجاری یا تکثیر آن‌ها مطابق قوانین حمایت از مالکیت معنوی پیگیری می‌شود.