اگر نیاز به مشاوره صنعتی و حقوقی دارید، یکی از دو روش «پرسش سؤال در واتس‌اپ» یا «مشاوره‌ تلفنی» را انتخاب کنید.

سیستم مشاوره ویکی‌تولید، اوایل مرداد ۱۴۰۲ با امکانات متنوعی برای تعریف پروژه‌های مختلف، حل مسائل تولیدکنندگان و پاسخ به سؤالات راه‌اندازی می‌شود. تا قبل از راه‌اندازی این سامانه می‌توانید سؤالات و مسائل خود را -در ارتباط با مشاوره صنعتی- در به صورت پرسش و پاسخ (در واتس‌اپ، ایتا و بله) یا مکالمه‌ی تلفنی مطرح کنید.


روش اول: پرسش سؤال در پیام‌رسان‌ها

هزینه‌ی پاسخ به هر سؤال ۵۰۰۰۰ تومان است. با توجه به این که طرح هر سؤال مستلزم پرداخت هزینه‌ی جداگانه‌ای است، حتی‌المقدور تمام نکات مهم خود را در سؤال خود بگنجانید تا جواب کامل‌تر و دقیق‌تری در اختیارتان قرار بگیرد.

هیچ محدودیتی در مورد تعداد سؤالات وجود ندارد، اما هزینه‌ی طرح هر سؤال جداگانه حساب می‌شود. بنابراین اگر موضوع مورد نظرتان نیازمند گفتگوی تعاملی و طرح سؤالات متععد است، ترجیحاً از روش‌های دیگری مثل مکالمه‌ی تلفنی یا مشاوره حضوری استفاده کنید.

از لحظه‌ای که هزینه‌ی پاسخ به سؤال را ارسال می‌کنید، پاسخ ظرف حدأکثر ۱۲ ساعت ارسال می‌شود. در این خصوص، تفاوتی میان روزهای کاری و تعطیل، یا ساعات اداری و غیراداری وجود ندارد.

طبیعتاً «پرسش و پاسخ» بستر مناسبی برای طرح مسائل پیچیده نیست. همچنین رسیدگی به بعضی موضوعات، نیازمند گفت‌وگوی تعاملی و دریافت اطلاعات مرتبط است. به عنوان مثال، موضوعاتی مثل «شناسایی نقاط ضعف یک فرایند تولید» یا «پیش‌بینی تقاضا برای یک محصول» را نمی‌توان در قالب یک سؤال کوتاه طرح کرد و به جواب مناسب رسید. اما در مورد سؤالات جزئی و مشخص، مثلاً «ضوابط و مقررات ورود به عرصه‌ی تولید»، «نحوه‌ی عقد قرارداد با کارگران»، «انتخاب مکان مناسب برای کارخانه» و سایر موارد مرتبط با فعالیت‌های صنعتی و تولیدی، می‌توانید کلیه‌ی سؤالات خود را مطرح کنید. در صورتی که به هر علت پاسخگویی به سؤال شما مقدور نباشد، مبلغ پرداختی را عودت خواهیم داد.

برای ارسال سؤال می‌توانید در واتس‌اپ، ایتا و بله به شماره ۰۹۹۸۱۴۶۹۵۷۵ پیام دهید یا روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

روش دوم: مکالمه تلفنی و مشاوره صنعتی

هزینه‌ی مشاوره تلفنی ۱۰ هزار تومان به ازای هر دقیقه و حدأقل زمان مکالمه ده دقیقه است. بنابراین حتی در مکالمات کم‌تر از ده‌ دقیقه، هزینه‌ی مشاوره تلفنی برابر با ۱۰۰ هزار تومان محاسبه می‌شود.

بعد از انتخاب تاریخ و ساعت مکالمه، هزینه‌ی آن متناسب با مدت زمانی که برای مکالمه‌ انتخاب کرده‌اید، تعیین می‌شود. بعد از پرداخت مبلغ، بازه‌ی زمانی مورد نظرتان به صورت قطعی رزرو می‌شود و می‌توانید در ساعت مقرر با شماره‌ای که در اختیارتان قرار گرفته تماس بگیرید.

متأسفانه امکان تماس تلفنی بدون هماهنگی وجود ندارد. لطفاً‌ برای هماهنگی ابتدا در یکی از پیام‌رسان‌ها با ما ارتباط بگیرید، معمولاً در کم‌تر از یک ساعت به پیام‌تان پاسخ می‌دهیم و برای مکالمه تلفنی برنامه‌ریزی می‌کنیم.

در بعضی از روزها و ساعت‌ها، امکان مکالمه‌ی فوری وجود دارد. یعنی دقیقاً بعد از پرداخت مبلغ، می‌توانید جهت اخذ مشاوره با شماره‌ی مربوطه تماس بگیرید. در صورت نیاز به مشاوره‌ی فوری، زمان هماهنگی برای تاریخ و ساعت مشاوره، موضوع را به اطلاع اپراتور پرسانید.

به استثنای تماس‌هایی که گاهاً در ارتباط با هماهنگی‌ها یا پیگیری امور انجام می‌شوند، در تمام جلسات مشاوره با «میلاد اسمعیلی» گفت‌وگو خواهید کرد.

خیر، در حال حاضر مشاوره صنعتی و پاسخگویی به سؤالات علاقمندان، فقط به دو روش «ارسال پیام در واتس‌اپ» و «مکالمه تلفنی» امکان‌‌پذیر است. به زودی با راه‌اندازی سامانه‌ی مشاوره ویکی‌تولید، امکانات و روش‌های بیشتری مثل «تشکیل پرونده»، «تعریف پروژه»، «بازدید از واحد تولیدی» و «مراجعه حضوری» فراهم خواهد شد.

موضوعات حقوقی مثل: قراردادها، مجوزها، ثبت شرکت، ثبت اختراع یا علامت تجاری، قانون کار، بیمه، مالیات و امثالهم.

موضوعات مربوط به راه‌اندازی واحد تولیدی مثل: ارزیابی اولیه‌ی ایده‌ها و طرح‌های مختلف، انتخاب مکان مناسب برای کارخانه، تهیه‌ی طرح توجیهی، شناسایی و اولویت‌بندی فعالیت‌های ضروری و سایر موضوعات.

موضوعات مربوط به بهبود عملکرد واحد تولیدی مثل: عارضه‌یابی، بهینه‌سازی جریان مواد، استقرار نظام‌های مدیریتی، مدیریت لوجستیک، برنامه‌ریزی تولید و سایر موضوعات مشابه.

موضوعات مربوط به مهندسی ساخت و تولید مثل: طراحی و بهینه‌سازی فرایندهای ساخت، طراحی ابزارآلات تولید، تهیه‌ی اسناد فنی مثل نقشه‌ی ساخت یا نمودار مونتاژ قطعات، مدل‌سازی سه‌بعدی، مهندسی معکوس و انتخاب مواد

لازم به ذکر است که این موضوعات فقط درحد مشاوره و ارائه‌ی اطلاعات قابل پیگیری هستند، بنابراین برای واگذاری پروژه یا دریافت خدمات اجرایی از مشاوره تلفنی استفاده نکنید. البته به زودی با راه‌اندازی سیستم مشاوره صنعتی ویکی‌تولید، امکان تعریف کردن پروژه‌ و واگذاری فعالیت‌های اجرایی نیز فراهم خواهد شد.

برای «هماهنگی جهت مشاوره تلفنی» در واتس‌اپ، ایتا و بله به شماره ۰۹۹۸۱۴۶۹۵۷۵ پیام دهید یا روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.